ZGŁOSZONE URZĘDY GMIN

  1. Urząd Gminy Jarczów
  2. Urząd Gminy Jabłonna
  3. Gmina Baranów
  4. Gmina Rejowiec Fabryczny
  5. Gmina Borki
  6. Urząd Gminy Bulkowo
  7. Gmina Somianka
  8. Urząd Gminy w Kołbieli
  9. Urząd Gminy Liw z/s w Węgrowie
  10. Urząd Gminy Chełm
  11. Urząd Gminy Bełżec
  12. Urząd Gminy Jastków
  13. Urząd Gminy Tomaszów Lubelski
  14. Urząd Gminy Poświętne
  15. Urząd Gminy Dębe Wielkie
  16. Gmina Garwolin
  17. Urząd Gminy Grudusk
  18. Urząd Gminy w Chynowie
  19. Urząd Gminy Radziejowice
  20. Urząd Gminy Czernice Borowe
  21. Urząd Gminy Sawin
  22. Gmina Lubycza Królewska
  23. Urząd Gminy Krynice
  24. Gmina Milejów
  25. Gmina Lesznowola
  26. Urząd Gminy Jabłonna
  27. Gmina Skierbieszów
  28. Urząd Gminy w Stoczku
  29. Urząd Miejski w Bychawie
  30. Urząd Miasta i Gminy Mrozy
  31. Urząd Gminy Wiśniew
  32. Urząd Gminy Markuszów
  33. GMINA MICHÓW
  34. Urząd gminy Radzyń Podlaski
  35. Urząd Gminy Leśniowice
  36. Gmina Wąsewo
  37. Urząd Gminy w Jedlni-Letnisko
  38. Urząd Gminy Stare Babice
  39. Urząd Gminy w Klembowie
  40. URZĄD GMINY W STUPSKU
  41. Urząd Gminy Nowe Miasto
  42. Urząd Gminy w Małkini Górnej
  43. Urząd Gminy w Maciejowicach
  44. Urzad Gminy Milanów
  45. Urząd Gminy Zaręby Kościelne
  46. Urząd Gminy Wierzbica
  47. Urząd Gminy Dorohusk
  48. Urząd Miejski we Frampolu
  49. Urząd Gminy Ruda-Huta
  50. Urząd Gminy w Olszewie-Borkach
  51. Urząd Gminy Świercze
  52. Urząd Gminy Repki
  53. GMINA CZERWIŃSK NAD WISŁĄ
  54. Urząd Gminy Wieliszew
  55. Gmina Siennica Różana
  56. Urząd Gminy Paprotnia
  57. Urząd Gminy Olszanka
  58. GMINA SŁAWATYCZE

ZGŁOSZONE SZKOŁY

  1. ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO
  2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu
  3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
  4. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Sokołowie Podlaskim
  5. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie
  6. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewiee
  7. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej
  8. Zespół Szkół Rolniczych CKP w Pszczelej Woli
  9. Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej
  10. ZS im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie
  11. Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi
  12. Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach
  13. Zespół Szkół w Mszczonowie
  14. Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu
  15. Zespół Szkół Publicznych im. Adama Mickiewicza
  16. Zespół Szkół w Samogoszczy
  17. Publiczne Gimnazjum im.Jana Pawła II w Świerczach
  18. Gimnazjum im. E. hr. Krasinskiego w Radziejowicach
  19. Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach
  20. Publiczne Gimnazjum im. W.S. Reymonta w Stoczku
  21. Gimnazjum w Zespole Szkół im. Kazimierza G órskiego w Wierzbicy
  22. Gimnazjum Publiczne w Skierbieszowie
  23. Zespół Szkół w Michałówce
  24. Zespół Szkół w Poświętnem
  25. Zespół Szkół Publicznych im.Jana Pawła II
  26. Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie
  27. Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle
  28. Zespół Szkół im.ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej
  29. Zespół Szkół Publicznych w Osuchowie
  30. Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliszewie
nfosigw  Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu
Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie
Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Lider projektu:

Centrum UNEP/GRID-Warszawa

  • Patron honorowy:
    Minister Środowiska
  • Patron honorowy:
    Minister Rolnictwa
    i Rozwoju Wsi
  • Patron honorowy:
    Marszałek Województwa Mazowieckiego
  • Patron honorowy:
    Marszałek Województwa Lubelskiego
  • Partner projektu:
    Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • Partner projektu:
    Oficyna Wydawnicza Oikos
  • Patron medialny:
    Magazyn technologii bezorkowych
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2017